KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737033

nr 1673 7033

Oidentifierad konstnär. Stockholms Stadshus. Signerad. Olja på duk, 74x55 cm, yttermått inklusive ram: 93x78 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 20 januari 2025
kl 18:40:37